Vyžádat účet

Přejít na: navigace, hledání

Aby vám mohl být založen uživatelský účet do této wiki, je třeba nejprve vyplnit a následně odeslat tuto žádost.

Než to uděláte, tak si prosím přečtěte podmínky spojené s používáním tohoto portálu

O schválení a založení účtu budete informováni e-mailovou zprávou, jejíž součástí bude i vaše počáteční heslo pro přihlášení. Jméno vašeho účtu bude zároveň váš přihlašovací login.

Uživatelský účet

Na Vaši e-mailovou adresu bude po odeslání žádosti zaslána potvrzující zpráva. Vaše adresa nebude publikována. Prosím, reagujte na zprávu kliknutím na odkaz v ní. Vaše heslo Vám bude zasláno ihned po vytvoření Vašeho účtu.

Osobní informace

Informace, které uvedete v poli biografie budou zveřejněny.

Podmínkou pro odeslání tohoto formuláře je text o minimální délce alespoň 15 slov. Bude to vaše vizitka pro ostatní návštěvníky tohoto portálu. Zde můžete ve stručnosti uvést co vás přivedlo k zájmu o woodcraft, případně co děláte a kde žijete.

Před odesláním zvažte, zda jste ochotni tyto informace zveřejnit. Každopádně je pak budete moci kdykoliv dodatečně upravit a jméno si můžete změnit ve svém nastavení.

Osobní biografie (pouze čistý text):

Další informace

Informace uvedené v tomto poli formuláře zůstanou neveřejné a jsou určeny pouze pro správce schvalujícího založení vašeho účtu, aby se o vás alespoň něco dozvěděl. Můžete zde uvést kupř. vaše telefonní číslo na které by vám mohl zavolat, pokud by potřeboval před schálením něco ověřit.

Resumé nebo CV (nepovinné):

Další poznámky:

Seznam webových stránek, pokud nějaké jsou (jedna na každý řádek):

Podmínky služby