Kategorie:Pomocné stránky

From thewoodcraft.org
Jump to navigation Jump to search

Pomocné stránky jsou určené primárně editorům TheWoodcraft.org, protože pouze oni mohou – podle aktuální potřeby – měnit jejich obsah. Z hlediska funkcionality doplňují standardní Speciální stránky MediaWiki. Jejich obsah generují pomocné šablony – a některé z nich nabízejí obsah sestavený přímo na míru přihlášenému uživateli. Naleznete je v kategorii Pomocné stránky

ToDo-pages 
generuje pomocí šablony {{ToDo}} seznam odkazů na stránky vytvořené z nějakého vícestránkového souboru pomocí rozšíření Proofread Pages, co čekají na korekturu, či ověření. Jde o to, že následující operaci by měl vždy dělat někdo jiný, ovšem z odkazů na indexové stránce vícestránkového souboru nepoznáte, kterou stránku jste dělali vy a kterou někdo jiný. Tuhle stránku a šablonu můžete použít pro libovolný soubor, který obsahuje stránky čekající na ověření, které nemůžete ověřit sami. (Více o korekturách a stavech zpracování stránek a knih viz Korektury digitalizovaných knih a slovo o logice psaného textu)
Šablona {{I-size}} 
Se nepoužívá na samostatné pomocné stránce, jelikož slouží pro jednorázové výpočty správných rozměrů při dělení výřezů z obrázků. Je ideální pro použití při náhledu stránky kdy můžete rovnou vizuálně kontrolovat výsledek. (Více viz podkapitola věnovaná vkládání ilustračních obrázků v článku Korektury digitalizovaných knih a slovo o logice psaného textu (zatím ve stavu zpracování))
Contributors 
Přehled aktivních uživatelů
Library 
Přehled stavu zpracování elektronických knih
Kategorie:Kalkulace 
Je kategorie, do které jsou sloučeny pomocné stránky, založené na šabloně {{transstat}}, které provádí kalkulaci ceny překladu obsahu stránky, překládané přes rozšíření Translate.

Subcategories

This category has only the following subcategory.

K

Pages in category "Pomocné stránky"

The following 4 pages are in this category, out of 4 total.